O kamienicy

Kamienica, która ma historię wartą opowieści.

Wyszukaj mieszkanie
Wizualizacja kamienicy Zgierska 208

Ładnie, kameralnie, z dobrą komunikacją

Jeśli szukasz miejsca, w którym można mieszkać w mieście, a jednocześnie od niego odpoczywać. Jeśli marzysz o mieszkaniu, które nie jest sztampowe i ma klimat inspirowany miejską historią – cieszymy się, że trafiłeś do nas. Zapraszamy Cię do naszej świeżo zrewitalizowanej kamienicy przy ulicy Zgierskiej 208.

W inwestycji znajduje się 15 lokali. I to wystarczy. Wystarczy, aby stworzyć to, co istotne – kameralny, unikalny charakter. To oznacza nie tylko przyjazny, pogodny klimat, ale przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Budynek usytuowany jest poza pierzeją, co sprawia, że mieszkańcy zyskają autonomiczną, spokojną enklawę. To będzie przyjemne miejsce do mieszkania. To będzie miejsce, w którym się wypoczywa.

Sięgnij po relaks z dala od zgiełku miasta. Po poranki otoczone zielenią. Po kojący Las Okręglik, Las Łagiewnicki, Park Julianowski oraz Park nad Sokołówką. Okolica daje tu bliski kontakt z naturą. Znajdziesz tu wyciszenie i regenerację po ciężkim dniu, przestrzeń na codzienny jogging, wieczorne spacery, rowerowe wycieczki. Jednocześnie do miasta dojedziesz tramwajem w 20 minut. To duża wygoda. To luksus, który się docenia.

10 powodów dla których warto zainwestować w mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy

 1. Świeżo wyremontowane kamienice pięknieją i odzyskują dawny blask tradycyjnej architektury. To ciekawa alternatywa dla niewyszukanej estetyki osiedli mieszkaniowych.
 2. Rośnie moda na mieszkania w kamienicach. Cieszą się więc one coraz większym zainteresowaniem inwestorów stając się bezpieczną lokatą na przyszłość.
 3. Proces sprzedaży mieszkań odbywa się kompleksowo, nie ma więc mowy o mieszkaniach socjalno-komunalnych wewnątrz kamienicy. Bezpieczeństwo i miłe sąsiedztwo to bardzo ważny argument podczas wyboru mieszkania.
 4. Mieszkania mają unikalny, indywidualny rozkład. Są projektowane w funkcjonalny, kompaktowy sposób. Niepowtarzalna siła tradycji, do której dodano wygodę nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i wysoki standard wyposażenia to istotna wartość dodana inwestycji.
 5. Kamienice położone są w najlepszych miejskich lokalizacjach, w centrum infrastruktury, z pełną dostępnością oferty handlowej, gastronomicznej, kulturalnej. Znika problem korków – wszędzie mamy blisko, oszczędzamy czas, korzystamy z dobrodziejstw miasta.
 6. Mieszkania pod najatrakcyjniejszymi miejskimi adresami, w długiej perspektywie zyskują na wartości. Po jakimś czasie można je sprzedać z zyskiem.
 7. W kamienicy łatwiej zaaranżować unikalną przestrzeń. Ogromny potencjał dla projektanta wnętrz wynika m.in. z tego, że lokale w kamienicach są wysokie i mają większe okna.
  Są słoneczne, przestronne, niebanalne.
 8. Grube ściany kamienicy skutecznie tłumią hałas pomiędzy lokalami, a ponadto pomagają regulować temperaturę wewnątrz, zarówno podczas upałów, jak i zimowych chłodów.
 9. Nowe mieszkanie nie musi być oderwane od miejskiego kontekstu i historii, tak jak w standardowych, anonimowych blokach na peryferiach. Kamienica gwarantuje styl i klimat. To wybór dla tych, którzy szukają czegoś innego. Niepowtarzalnego.
 10. Mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy oznacza prestiż.
  Coraz więcej firm deweloperskich inwestuje w miejskie perełki, tworząc luksusowe, nowoczesne, świetnie zaprojektowane i wykończone mieszkania. Dawne skojarzenia z nieciekawym sąsiedztwem i niskim standardem zostały dziś skutecznie odczarowane.